Přihlášení

Zlatý víkend

11. 5. 2015 | Petr Koblic | Diskuze (0) | Sport

Mladí cyklisté Junior cycling projekt teamu se o minulém víkendu zúčastnili dalších závodů. Třetím a čtvrtým podnikem pokračoval seriál závodů pod názvem Tour de Kids a došlo k dalšímu měření sil s jinými mladými sportovci mimo region.  V sobotu 9.5. to bylo v Jindřichově Hradci a v neděli 10.5. v Plzni.

Ani v jednom ze závodů nenašli přemožitele sourozenci Jarošovi. Mladší Emílie, která startuje v kategorii dívek do 6-ti let s přehledem zvítězila ve svých rozjížďkách a finálové jízdy byly pro mladou závodnici doslova exhibicí. Starší Nikola nezůstal ve stínu své sestry a také dokázal zvítězit v obou závodech.

V Jindřichově Hradci se dařilo také Veronice Horké, která v kategorii dívek do 9-ti let obsadila ve finálové jízdě výborné druhé místo. Kompletní sadu medailí doplnila v nejmladší kategorii dívek do 3 let na odrážedlech Terezie Koblicová, která si ve finálové jízdě dojela pro třetí příčku.

Další naplánovanou akcí Junior cycling projekt teamu je tento víkend závod v Prachaticích.