Přihlášení

Úspěchy cyklistů SPARTAKU PÍSEK GALAXY CYKLOŠVEC

13. 6. 2016 | Karel Švec | Diskuze (0) | Sport

Jakub Říha (Spartak Písek Galaxy CykloŠvec) 3. na Enduro Race Ještěd

Enduro série má úspěšně za sebou druhý podnik z letošní termínové listiny, kterým byl Enduro Race Ještěd. Vítězství si z něj odváží Michal Prokop (Ghost Factory Racing), který až v poslední šesté erzertě pokořil největšího dnešního soupeře Přemka Tejchmana (Specialized). Počítá se součet časů a ten hrál pro Michala, v cíli je od sebe dělily pouhopouhé 3 vteřiny. Třetí místo bral Jakub Říha (Spartak Písek Galaxy CykloŠvec).

Mezi ženami si nejlépe vedla Andrea Drengubáková (Author), která dříve jezdila také v dresu Spartaku Písek Galaxy CykloŠvec

Na mistrovství Jihočeského kraje v silniční časovce jednotlivců v kategorii mladších žáků v Táboře vyhrál Libor Švec ml. (Spartak Písek Galaxy CykloŠvec).

Petr Soukup (Spartak Písek Galaxy CykloŠvec) si také vedl dobře v závodech v minulých dnech a týdnech. V duatlonu v Tálíně skončil celkově třetí a vyhrál ve své kategorii nad 40 let tím i mistrovství jižních Čech. Na MTB maratonu Král Šumavy v Klatovech dojel ve své kategorii  na kratší trase nad 40 let druhý.
V Giro Pičín dokázal na kratší trase celkově zvítězit.

V silničním závodě JAL na Moninci dojel Lukáš Smola (Spartak Písek Galaxy CykloŠvec) 4. mezi muži 19 –29 let. Oldřich Míka (Spartak Písek Galaxy CykloŠvec) dojel 5. mezi muži 40 – 49 let.

Fotogalerie z mistrovství Jihočeského kraje v silniční časovce jednotlivců v Táboře: