Přihlášení

Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens startoval na TBC sérii na Hůrce

23. 10. 2016 | Karel Švec | Diskuze (0) | Sport

Lukáš Smola /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens/ startoval letos poprvé v TBC sérii na Hůrce u Jistebnice a dojel 7. mezi muži 19 –29 let. 15. dojel Tomáš Kudlák /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens/

Lukáš Smola /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens/ který vyhrál celkově Galaxy sérii 2016 v kategorii mužů 19 –29 let na kole Galaxy Perseus XT startoval letos poprvé i v TBC sérii v cyklokrosovém a MTB závodě na Hůrce u Jistebnice a dojel 7. mezi muži 19 –29 let. V této kategorii vyhrál Jan Novák /ČEZ CT Tábor/ a 15. dojel Tomáš Kudlák /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens/

Mezi muži nad 40 let vyhrál Petr Zavadil /Velo Dvořák ČB/ a 5. skončil Oldřich Míka / Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens/