Přihlášení

Florbal Písek | Ženy zahájily herní přípravu

25. 8. 2020 | Floorball Club Písek | Diskuze (0) | Sport

Týden před 1. kolem Poháru České Pojišťovny zahájily písecké florbalistky sérii přátelských utkání.

Do Soběslavi vyrazily hráčky ve smíšeném týmu z žen a dorostenek. Soupeřky ze Soběslavi, které hrají 1. ligu, nastoupily s výpomocí svých dorostenek.

Písecké holky dokázaly držet krok půlku první třetiny, pak však převzaly otěže hráčky ze Soběslavi. Ve druhé a třetí třetině se hra více vyrovnala a čekalo se na chyby, které dokázaly využít více soupeřky. Konečný stav na konci zápasu byl 8:1 pro Soběslav.

Komentář trenéra M. Hrubce: "Zápas pro nás byl přípravou a chtěli jsme se zaměřit na herní principy, které bohužel nemáme ještě tolik zažité. Soupeřky byly velmi kvalitní, ale právě takové zápasy nás můžou posunout. Máme před sebou ještě dvě další přátelská utkání a následně Pohár, na který se musíme pořádně připravit."

FbC Písek – Florbal Soběslav 1:8

Branky Písku: Kloboučníková

Sestava: Kozáková – Bečvářová, Predajňová, Vlachová, Hejtmánková, Váňová, Jozová, Vodsloňová, Pěničková, Čyhura, Skalová, Kloboučníková