Přihlášení

Oldřich Míka /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 3. v TBC sérii ve Veselí nad Lužnicí

7. 10. 2017 | Karel Švec | Diskuze (0) | Sport

Oldřich Míka /Spartak Písek GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 3. v TBC sérii v cyklokrosu ve Veselí nad Lužnicí. Lukáš Smola /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/, který vyhrál s velkým náskokem 2. závod TBC série v Hůrce bohužel pro nemoc ve Veselí nestartoval.

TBC série 2017 – Třetí závod, třetí absolutní vítěz a opět nové jméno. David Kníže z Prodoli Racing Team zvítězil stylem start-cíl na nové pohárové trati ve Veselí nad Lužnicí. Druhé místo v absolutním pořadí bral Pavel StaněkFilip Ryjáček Apex-bike třetí dojel Radek Koblic z ČEZ Cyklo Team Tábor. Organizátoři připravili výjimečný zážitek a řadu velmi netradičních písčitých úseků. Závod ovlivnil hromadný pád v nájezdu do terénu, který zbrzdil řadu favoritů. Série pokračuje v neděli 8.10. ve Včelné. Oldřich Míka  /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 3. v TBC sérii mezi muži nad 40 let.
Lukáš Smola /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/, který vyhrál s velkým náskokem 2. závod TBC série v Hůrce bohužel pro nemoc ve Veselí nestartoval.
Na stánku CYKLOŠVEC byly vystaveny nové modely cyklokrosových kol Stevens 2018.

Závod mužů elite+U23 nebyl součástí TOI TOI Cupu, ale sešla se v něm pěkná konkurence. Souboj o vítězství byl dramatický až do konce, Michal Malík ve spurtu těsně porazil Jana Rajcharta.
Mezi juniory dojel druhý Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/ a sedmý Josef Kunášek /KH Tour Stevens bikes/ na kolech Stevens,
Libor Švec ml. /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ po dvou pádech dojel 46. mezi staršími žáky. Žačka Daniela Radová 20. mezi kadetkami. /oba na Stevens Gavere/

Kompletní výsledky: zde

Foto z Toi Toi cupu v cyklokrosu ve Veselí nad Lužnicí, kde byli partnery závodu CYKLOŠVEC, Stevens, Galaxy, Kenda aj.