Přihlášení

Mladí cyklisté Biketime Bulls Písek poměřili své síly

19. 4. 2016 | Redakce PS | Diskuze (0) | Sport

Biketime Bulls Písek - závody Nová Pec

O víkendu 16.4. – 17.4.2016 se konaly cyklistické závody v Osečné u Liberce – série Galaxy 2016 a v Nové Peci u Lipna – série Šumavský pohár 2016.

V sobotu se cyklistický tým Biketime Bulls Písek vydal do Osečné, kde změřil síly s ostatními závodníky. Děti byly rozděleny dle věku do několika kategorií. Nejlépe si vedli  Klára Hronková s Jardou Hronkem na tandemovém kole, kteří zdolali trať dlouhou 25 km a získali krásné 3.místo. Michal Pešička obsadil 5.místo, Terezka Hronková obsadila 10.místo a  Jaroslav Hronek ml. obsadil 11.místo – všichni ve svých kategoriích.

V neděli se tým Biketime Bulls Písek zúčastnil šumavského poháru v Nové Peci u Lipna. Zde byl tým zastoupen i větším počtem závodníků. Tentokrát na ně čekala záludná a obtížná trať. Nejlépe si vedla Terezka Hronková, která si dojela pro 3. místo a z tohoto závodu si odnesla nádherný pohár a diplom. Ostatní závodníci si vedli také výborně a dojeli na pěkných místech – Kateřina Bartošová 5.místo, Jaroslav Hronek 7.místo, Klára Hronková 5.místo, Jakub Matásek 5.místo, Filip Neubauer 14.místo, Veronika Pešičková 4.místo a Michal Pešička 13.místo.  V ženách se na 6.místě umístila Lucka Bartošová.

Všichni závodníci si zaslouží obrovskou gratulaci a velký dík. Také jim přejeme mnoho sil a odhodlání do dalších závodů.