Přihlášení

GALAXY CATLIKE ZRUČSKÝ MARATON

25. 9. 2011 | Magdalena Myslivcová | Diskuze (0) | Sport

foto

V krásném areálu Sporthotelu Kácov se jel závěrečný 9.závod Galaxy série 2011 - GALAXY CATLIKE ZRUČSKÝ MARATON.

V hlavním závodě mužů vyhrál Tomáš Jakeš /Dům barev Český Krumlov/. Mezi ženami dojela 3. Jana Matlášková (Galaxy CykloŠvec) a vyhrála v kategorii žen nad 35 let. Mezi ženami na 36 km dojela 2. a vyhrála svou kategorii Lenka Švandová (Galaxy CykloŠvec). Vítězem v celkovém pořadí Galaxy série mezi muži 19-29 let se stal Tomáš Gladiš (Galaxy CykloŠvec), mezi ženami 19 -29 let skončila 3. Veronika Kutňáková, mezi ženami nad 35 let skončila 2.Jana Matlášková (obě Galaxy CykloŠvec).

Vítězem v celkovém pořadí Galaxy série mezi muži 19-29 let se stal Tomáš Gladiš (Galaxy CykloŠvec),  mezi ženami 19 -29 let skončila 3. Veronika Kutňáková, mezi ženami nad 35 let skončila 2.Jana Matlášková (obě Galaxy CykloŠvec). V soutěži teamů skončil team Galaxy CykloŠvec A na 4. místě.