Přihlášení

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči

1. 10. 2018 | Karel Švec | Diskuze (0) | Sport

Nová posila týmu Spartak Písek GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS český reprezentant v cyklokrosu mezi muži Elite Emil Hekele absolvoval první závody cyklokrosové sezony.

Emil Hekele bude bojovat o nominaci do české reprezentace na Světový pohár, který se jede 17.11. v Táboře i na mistrovství Evropy a světa, kde už v minulých letech startoval. Letos nejprve startoval v prvních letošních cyklokrosech v Číně. V Chifeng City – Aohan country v závodě UCI 1.kategorie dojel 11. a v Handan City – Hebei Province dojel 30.

Tento víkend začal prvními závody Český i Slovenský pohár v cyklokrosu. Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči. Na 2.místě dojel Matej Ulík a na třetím místě 3. Tomáš Paprstka /oba Express.cz – Scott team Kolín/

Slovenský pohár v cyklokrosu 1. závod 2018 – Poprad – V závodě kategorie C1 v konkurenci jezdců z Belgie, Holandska, Německa, Itálie i Polska dojel  14. jako 4. z Čechů.

V prvním závodě Českého poháru v cyklokrosu – Toi Toi Cup v Uničově Emil Hekele jel výborně v první části závodu, kdy byl v první desítce. Do cíle dojel 24.

Uničov – Muži Elite:
1. Vincent Baesteans (BEL, Tremelo Club)
2. Gianni Vermeersch (BEL, Steylaerts)
3. Marcel Meisen (GER, Corendon Circus)
4. Dieter Vanthourenhout (BEL, Marlux Bingo)
5. Braam Merlier (BEl, Pauwels Sauzen – Vastgoedservice)
6. David van der Poel (NED, Corendon Circus)
24. Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/

V 1. závodě Českého poháru v cyklokrosu v Uničově mezi kadety dojel Libor Švec /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ 37. a v druhém pohárovém závodě v Ostravě skončil 33.

Video – Emil Hekele: Jak naskakovat na kolo a elektrokolo: zde