Přihlášení

Biketime Bulls Písek a cyklistický víkend v Kuklích

17. 6. 2016 | Redakce PS | Diskuze (0) | Sport

mladí závodníci

O víkendu 10. – 12.6.2016 se v Kuklích u Tálína konal 1.ročník MTB Víkendu – VeloTeam Challenge. Závodilo se na zbrusu nových tratích, které vedly nádhernou krajinou Píseckých hor.

A jak se závodilo?
V pátek proběhl první MTB závod dvojic na 15 km, kde 1. místo obsadili manželé Neubauerovi (tým Biketime Bulls), 2.místo získala dvojice Jiřina Janečková a Jan Putschögl  a pro 3.místo si dojeli manželé Rothbauerovi.

V sobotu se konal dětský maraton na 15 km, kde závodníci týmu Biketime Bulls Písek obsadili ve svých kategoriích výborná místa – 1.místo Jaroslav Hronek ml., 2.místo Michal Pešička a 3.místo Filip Neubauer. Poté byl odstartován hlavní závod pro dospělé MTB maraton na 30 km.

V neděli se konaly poslední 2 závody – cross country pro děti a cross country pro dospělé, což byl závod na 45 minut + 1 poslední kolo.

Stupně vítězů v dětském závodě cross country obsadili závodníci Biketime Bulls Písek ve svých kategoriích takto: 1.místa obsadili Jakub Matásek a Terezka Hronková,  2.místo ovládli Michal Pešička, Veronika Pešičková, Jaroslav Hronek ml. a Julinka Rothbauerová, 3.místo získala Karolína Rothbauerová a na 6.místě dojel Filip Neubauer. Všichni si zaslouží velkou gratulaci.

Díky počasí, které přálo všem a hlavně závodníkům, to byl krásný víkend strávený v úžasné přírodě s parádní atmosférou a se spoustou fajn lidí naladěných na stejnou cyklistickou vlnu.