Přihlášení

Bartošová a Jaroš dominovali na MTB kritériu v Písku

19. 7. 2016 | Petr Koblic | Diskuze (0) | Sport

2. ročník MTB kritéria "OKOLO HRADEB" v centru města Písku byl velmi úspěšný pro domácí mladé cyklisty z celku JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM Kateřinu Bartošovou a Nikolu Jaroše. Oba získali ve svých kategoriích 30 bodů za první místa do konečného pořadí Jihočeského MTB poháru 2016.

Nejdříve se na start postavily dívky kategorie do 9 let. V té startovali hned tři zástupkyně domácího klubu. Ihned po startu se do čela dostala Yasmine Jarolim z celku RSC Aaertal. S napětím se očekával výjezd cyklistek od Putimské brány, kde na startující čekal prudký výšlap táhlý už od elektrárny. Diváci, kteří fandili místním dívkám mohli být spokojeni, protože první dvě místa opanovaly Kateřina Bartošová a Veronika Horká. Čtvrtým místem krásný výsledek doplnila benjamínek v této kategorii, sedmiletá Emílie Jarošová!

Start chlapců do devíti let již tak dramatický nebyl. Nikola Jaroš nenechal nikoho na pochybách o jeho letošní formě a pátý start v Jihočeském poháru proměnil v páté vítězství!! Sedmý v této kategorii dojel Matěj Haluška.

Čtvrtou medaili za druhé místo získala pro Junior cycling projekt team Terezie Koblicová v kategorii odrážedel.