S Centrem kultury po Píseckých horách
Udělejte si procházku po Píseckých horách, na jednotlivých stanovištích vás čekají otázky, na které stačí odpovědět, nakreslit obrázek nebo vyfotit to, co vás cestou nejvíce zaujalo a vše vhodit do schránek Centra kultury města Písek (do Kulturního domu či Senior Pointu) nebo poslat na mailovou adresu marketing@centrumkultury.cz.
Na vaše odpovědi a obrázky nebo fotografie počkáme do konce března, potom vybereme tři výherce, kteří od nás obdrží věcné ceny a peněžní poukázku s výběrem na libovolné představení, koncert nebo filmovou projekci. Všechny došlé obrázky vystavíme, proto je posílejte na formátu A4.
Projděte si zajímavá zákoutí Píseckých hor, mapu společně s kartičkou na odpovědi najdete na www.centrumkultury.cz. Začátek trasy je U Vodáka, vyjděte směrem k oboře s daňky a muflony. Procházka trvá přibližně 2 hodiny.